Zagraj za darmo na stronie

1001 Milk Bottles

1001 Milk Bottles

Jesteś Ronnie mleczarz, a Twoim obowiązkiem jest zaopatrzenie miasta w mleko. Oczywiście dlatego, że ludzie chcą mleka do śniadania. Im szybciej dostarczysz im mleko, tym więcej punktów zdobędziesz. Ale nie jest to takie łatwe, ponieważ miasto jest niezłym labiryntem i masz tylko 3 minuty, aby dostarczyć jak najwięcej mleka. Czy wiesz ile czasu zajmuje dostarczenie mleka do miasta?

1001 Zombies

1001 Zombies

Spróbuj przetrwać! Znajdź w mieście cztery rodzaje broni i wykonaj misje za dodatkowe punkty! Na przykład przetrwaj w jednym miejscu przez pewien czas. W innym przypadku, zabij określoną liczbę zombie w określonym czasie podczas Szaleństwa na ulicach. Oczywiście nie pominięto misji, w której przechodzi się od punktu A do punktu B tak szybko jak to możliwe, bez umierania. Dzięki bardzo dużemu polu gry, różnym rodzajom krajobrazów, budynków i tras, przeżycie i wykonanie różnorodnych misji nie jest takie łatwe!

Small Rally Trophy

Small Rally Trophy

SRT (lub Small Rally Trophy) to gra 3D w wyścig, w którym ścigasz się w miniaturowych światach. Na przykład na stole do bilarda, przez kuchnię i gabinet. Ścigaj się niebieskim Fordem Mustangiem z różnymi przeciwnikami i popraw rekord!

Asteroid Miners

Asteroid Miners

Pewnego dnia na ziemi zabraknie surowców! Złów jak najwięcej ropy, złota i diamentów. Korzystaj z wszechświata i władaj nim!

1001 Caged Animals

1001 Caged Animals

1001 caged animals to wariant klasycznej gry „3 w rzędzie“, który szybko zdobył popularność. Wybierz i uratuj co najmniej 3 takie same zwierzęta. Zdobywaj klucze tworząc większe kombinacje. Klucze uwalniają dużą grupę różnych zwierząt na raz. Krótkie kombinacje mogą wywołać powstanie pustej klatki, której nie da się już użyć ani z niczym połączyć. Gdy uwolnisz 100 zwierząt jednego gatunku, dostajesz bonus, którym można uwolnić na raz wszystkie pozostałe zwierzęta tego samego rodzaju.

1001 Pirates

1001 Pirates

Twoje wyspy atakuje 1001 piratów. Broń swoje skarby przed złem! Broń 12 różnych wysp i pokonaj wszystkich atakujących. Musisz bronić swoje wyspy przed czarnymi okrętami, statkami-widmo, statkami powietrznymi, łodziami podwodnymi itd. Ich cel jest jeden: ograbić cię ze skarbów!

The JellyBean Team

The JellyBean Team

Świat JellyBean jest atakowany. Niebawem zasypią cię meteoryty, rakiety, miny i bomby atomowe. Należysz do elitarnego zespołu składającego się z 4 osób. Twój cel: ochrona twojego świata! Wybierz, czy będziesz Washem, Victorem, Elizą lub R-dogiem. Każdy ma własną broń i charakterystykę. Victor bardzo dobrze walczy strzelbą, Eliza ma wiele kul w minipistolecie, R-dog jest bardzo szybki, ale niezbyt silny, a cechy Washa są najbardziej zbilansowane.

Zapisuj najlepsze wyniki, dodawaj komentarze do gier, zapisuj ulubione gry i dużo więcej! Jeszcze dziś zarejestruj się za darmo!

Data urodzenia:


Captcha
Kod jest nieczytelny? Podaj nowy tekst.

Rejestracja oznacza akceptację Warunków użytkowania, w tym korzystania z plików cookie.


Nie pamiętasz hasła lub nazwy użytkownika?
Lub zaloguj się przy użyciu istniejącego konta!

Nie pamiętasz hasła lub nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze swojego konta? Załóż je!
Nie pamiętasz hasła lub nazwy użytkownika? Żaden problem! Uzyskaj nowe hasło wypełniając poniższy formularz!
Nie masz jeszcze swojego konta? Załóż je!
Lub zaloguj się przy użyciu istniejącego konta!